Վերադառնալ02.08.2014
2014-2015 Ուսումնական տարվա դիմորդների և նրանց ծնողների հանդիպումը ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի ընդունող հանձնաժողովի հետ
2014թ.-ի օգոստոսի 2-ին ժամը 11:00-ին տեղի ունեցավ ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի ակադեմիայի իրավագիտության ֆակուլտետի բակալավրիատի առկա անվճար ուսուցման 2014-2015 ուսումնական տարվա դիմորդների և նրանց ծնողների հետ ընդունող հանձնաժողովի հանդիպումը: Հանձնաժողովի նախագահ, ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի պետի 1-ին տեղակալ, ոստիկանության գնդապետ Տ.Եսայանը ներկայացրեց ընդունելության ստուգումների կարգն ու պայմանները: Դիմորդներին հանձնվեցին ստուգման թերթիկներ:

Встреча абитуриентов 2014-2015 учебного года и их родителей с приëмной комиссией Образовательного комплекса полиции РА
2-го августа 2014 года в 11:00 состоялась встреча абитуриентов 2014-2015 учебного года бакалавриата очной формы обучения юридического факультета академии Образовательного комплекса полиции РА и их родителей с приëмной комиссией. Председатель приëмной комиссии, первый заместитель начальника Образовательного комплекса полиции РА полковник полиции Т.Есаян представил порядок и условия вступительных экзаменов. Абитуриентам раздали экзаменационные листы.