Վերադառնալ«Դինամո» մարզական հասարակական կազմակերպության 90-րդ տարեդարձը
2015թ. նոյեմբերի 10-ին հանդիսավոր պայմաններում նշվեց մեր երկրի առաջին մարզական կառույցներից մեկի` «Դինամո» մարզական հասարակական կազմակերպության 90-րդ տարեդարձը:
«Դինամո»-ի հիմնանորոգված համալիրում տեղի ունեցած հոբելյանական հանդիսությանը մասնակցում էին ՀՀ ոստիկանության պետ Վլադիմիր Գասպարյանը, Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը, Համառուսական «Դինամո» մարզական կազմակերպության նախագահի տեղակալ Վլադիմիր Տիմոշինը, պաշտոնատար այլ անձինք, դինամոյական մարզիչներ և մարզիկներ, հյուրեր:
Հոբելյանական հանդիսության պաշտոնական արարողությունից հետո ցուցադրական ելույթով հանդես եկան ոստիկանության տարբեր ստորաբաժանումների ծառայողները, ինչին հաջորդեց համերգ, որին մասնակցում էին հանրահայտ երգիչներ, ոստիկանության պարային համույթը, ինչպես նաև կրթահամալիրի ներկայացուցիչները:

10 November 2015 –"Dinamo" Sports Non-Governmental Organization, one of the first sporting facilities of our country, marked its 90th anniversary.
The anniversary celebration held in the renovated complex of "Dinamo" was attended by the Head of Police Vladimir Gasparyan, Mayor of Yerevan Taron Margaryan, Deputy Chairman of "Dinamo" Sports Organization Vladimir Timoshin and other officials, coaches and athletes from Dinamo, guests.
After the official ceremony, demonstrative performances were made by police officers from various units, which was followed by a concert with the participation of famous singers, police dance troupe, as well as representatives of the Educational Complex. The festive day ended up with a demonstrative performance of the police troops guard of honor.