Վերադառնալ«Դինամո» մարզական հասարակական կազմակերպության 90-րդ տարեդարձը
2015թ. նոյեմբերի 10-ին հանդիսավոր պայմաններում նշվեց մեր երկրի առաջին մարզական կառույցներից մեկի` «Դինամո» մարզական հասարակական կազմակերպության 90-րդ տարեդարձը:
«Դինամո»-ի հիմնանորոգված համալիրում տեղի ունեցած հոբելյանական հանդիսությանը մասնակցում էին ՀՀ ոստիկանության պետ Վլադիմիր Գասպարյանը, Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը, Համառուսական «Դինամո» մարզական կազմակերպության նախագահի տեղակալ Վլադիմիր Տիմոշինը, պաշտոնատար այլ անձինք, դինամոյական մարզիչներ և մարզիկներ, հյուրեր:
Հոբելյանական հանդիսության պաշտոնական արարողությունից հետո ցուցադրական ելույթով հանդես եկան ոստիկանության տարբեր ստորաբաժանումների ծառայողները, ինչին հաջորդեց համերգ, որին մասնակցում էին հանրահայտ երգիչներ, ոստիկանության պարային համույթը, ինչպես նաև կրթահամալիրի ներկայացուցիչները:

Назад90–летний юбилей спортивной и социальной организации "Динамо"
10-го ноября 2015 года торжественно был отмечен 90–летний юбилей одного из первых спортивных учреждений нашей страны, спортивной и социальной организации Динамо.
В капитально отремонтированном комплексе "Динамо" состоялось юбилейное празднование, на котором присутствовали начальник полиции РА Владимир Гаспарян, мэр города Еревана Тарон Маргарян, заместитель председателя Всероссийского физкультурно-спортивного общества "Динамо" Владимир Тимошин, другие должностные лица, тренера и спортсмены из Динамо, а также гости.
В конце официальной церемонии юбилейного празднования сотрудники разных подразделений полиции выступили с показательными выступлениями, затем последовал концерт, в котором принимали участие известные певцы, танцевальный ансамбль полиции а также представители Образовательного комплекса.