Հայտնի են մագիստրատուրա ընդունվածների անունները
Նոյեմբերի 1-ին ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրում տեղի ունեցավ ակադեմիայի «Իրավագիտություն» մասնագիտությամբ մագիստրոսի կրթական ծրագրով հեռակա անվճար ուսուցման 2022-2023 ուսումնական տարվա դիմորդների ընդունելության հարցազրույցը, որին մասնակցում էին ոստիկանության 20 ծառայող:
Հարցազրույցի ընթացքում դիմորդ-ծառայողներին տրվեցին ընդհանուր զարգացվածության և մասնագիտական գործունեության վերաբերյալ հարցեր:
Ընդունելության հանձնաժողովի որոշման արդյունքում ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի ակադեմիայի մագիստրատուրա ընդունվեց 9 ծառայող:

Известны имена поступивших в магистратуру
1 ноября в Образовательном комплексе полиции РА состоялось собеседование с поступающими на заочное бесплатное обучение Академии по образовательной программе магистра по специальности «Юриспруденция», в котором приняли участие 20 сотрудников полиции.
Присутствовали: начальник Образовательного комплекса полиции РА, председатель приемной комиссии, полковник полиции М. Мурадян и другие члены комиссии.
В ходе интервью абитуриентам - служащим были заданы вопросы из сферы профессиональной деятельности и общего развития.
Решением приемной комиссии в магистратуру Академии Образовательного комплекса полиции РА приняты 9 служащих.