Մագիստրատուրայի առցանց ամփոփիչ ատեստավորումը
ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրում մայիսի 22-ին առցանց եղանակով անցկացվեց կրթահամալիրի ակադեմիայի մագիստրատուրայի առկա ուսուցման 2019-2020 ուսումնական տարվա շրջանավարտների ամփոփիչ ատեստավորումը։ Ամփոփիչ պետական ատեստավորման հանձնաժողովի նախագահն էր ՀՀ ոստիկանության պետի տեղակալ, ոստիկանության գնդապետ Տ.Եսայանը: Հանձնաժողովի անդամներն էին Կրթահամալիրի պետ, ոստիկանության գներալ-մայոր Մ․ Բաբայանը և ղեկավար կազմի այլ ներկայացուցիչներ։
Մագիստրոսական թեզերի պաշտպանությանը մասնակցում էր 11 շրջանավարտ, որոնցից 5-ն արժանացան գերազանցության դիպլոմի։
ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի անձնակազմը սրտանց շնորհավորում է շրջանավարտներին՝ մաղթելով աշխատանքային հաջողություններ և առողջություն։

The online final attestation of Master degree
On the 22nd of May the final attestation of graduates of educational year   2019-2020 of full time education of Master Degree was carried out at the Educational Complex of Police of RA.  The Head of the final state attestation committee was the Deputy Head of Police of RA, police colonel T.Yesayan. The members of the committee were the Head of Police Educational Complex of RA, police major general M. Babayan and other representatives of the management staff. 11 graduates participated in the defense of Graduation papers of Master degree, 5 among them gained the diploma of excellence.
The staff of the Police Educational Complex of RA sincerely congratulates the graduates, wishing them  career success and health.