Հայտնի են կրթահամալիրի ակադեմիայի իրավագիտության ֆակուլտետի բակալավրիատի նորընծա սովորողների անունները
Օգոստոսի 19-ին տեղի ունեցավ ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի ակադեմիայի իրավագիտության ֆակուլտետի բակալավրիատի առկա անվճար ուսուցման 2020/2021 ուսումնական տարվա մասնագիտական պիտանելիության համապատասխանության համալիր ստուգումը, որին մասնակցում էր 40 դիմորդ։ Նրանցից միայն 3-ին չհաջողվեց հաղթահարել ստուգման նվազագույն շեմը։
Եվ այսպես․ վերջնարդյունքում 51 դիմորդից մրցութային կարգով միայն 31-ին հաջողվեց համալրել ոստիկանական մեծ ընտանիքը՝ դառնալով ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի ակադեմիայի սովորող։ (Ստուգման արդյունքներ)
Կրթահամալիրի ողջ անձնակազմը շնորհավորում է նորընծա սովորողներին՝ մաղթելով մասնագիտական մեծ հաջողություններ։

The names of newly selected learners of Bachelor Degree of Law Faculty of Academy of Educational Complex are now clear
On the 19th of August there was held the complex assessment checking to be accordant to their vocation of full time free based education of Bachelor degree of Law Faculty of Academy of Police Educational Complex of RA for educational year 2020-2021, where 40 applicants took part in. Only three of them couldn’t overcome the minimum threshold.  So, as final results 31 among 51 applicants could join police great family, becoming learner of Academy of Police Educational Complex of RA (Assessment results).
The whole staff of the Educational Complex congratulates to newly selected learners, wishing professional great success.