Հեռակա ուսուցման ֆակուլտետի շրջանավարտները ստացան սպասված դիպլոմները
2020 թվականի սեպտեմբերի 22-ին ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրում կայացավ ակադեմիայի հեռակա ուսուցման ֆակուլտետի բակալավրիատի «Իրավագիտություն» մասնագիտությամբ 2019-2020 ուսումնական տարվա 29 շրջանավարտների դիպլոմների հանձնման հանդիսավոր արարողությունը: Դիպլոմները հանձնեց ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի պետ, ոստիկանության գեներալ-մայոր Մ.Բաբայանը: Հանդիսավոր արարողությանը ներկա էին նաև ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի պետի առաջին տեղակալ, ոստիկանության փոխգնդապետ Մ.Մարկոսյանը, Կրթահամալիրի պետի տեղակալներ ոստիկանության գնդապետ Մ.Մուրադյանը, ոստիկանության գնդապետ Ա.Գալոյանը, ոստիկանության փոխգնդապետ Գ.Առաքելյանը, ուսումնամեթոդական և զարգացման վարչության պետ, ոստիկանության գնդապետ Գ.Գևորգյանը, ակադեմիայի պետ, ոստիկանության գնդապետ Գ.Գրիգորյանը:
Միջոցառման ավարտին Մ. Բաբայանը շնորհավորեց և հետագա ծառայության մեջ հաջողություններ մաղթեց շրջանավարտներին:

The alumnus of the part time faculty got the received diplomas
On the 22nd of September, 2020 it was held the solemn ceremony to award diplomas of 29 graduates of the educational year 2019-2020 for the profession “Law” of Bachelor Degree of part time education of the faculty of the Academy at Educational Complex of Police of RA.
The diplomas were handed by the Head of Educational Complex of Police of RA, police major-general M. Babayan.
The first deputy head of the Police Educational Complex of RA, police lieutenant colonel M. Markosyan, as well as deputy heads of Educational Complex, police colonel M. Muradyan, police colonel A. Galoyan, police lieutenant colonel G. Arakelyan, Head of educational-methodical and development department, police colonel G. Gevorgyan, Head of the academy, police colonel G. Grigoryan presented at the solemn ceremony.
At the end of the event M. Babayan congratulated to the graduates and wished great success in further service.